Központi tárgyieszköz felelős munkatárs

Budapesti irodánkban szeretnénk a folyamatosan bővülő csapatunkat erősíteni egy Központi tárgyieszköz felelős munkatárssal.

Mi, a B-Payment Zrt-nél (az izlandi Borgun képviselete), 2013 óta nyújtunk bankkártyás és online fizetési megoldásokat ügyfeleinknek. Megállás nélkül bővülünk, jelenleg Európa négy országában vagyunk jelen: Magyarországon, Csehországban, Szlovákiában és Horvátországban, és támogatunk több, mint 10.000 ügyfelet. Célunk, hogy Európa leginnovatívabb és legbiztonságosabb fizetési megoldásait tegyük elérhetővé a közép-európai ügyfeleink számára.

POS tudásközpont csapatunkba keressük új kollégánkat

pozícióba. Fő feladatod a POS termináljaink követése lesz beszerzéstől selejtezésig. Ezen kívül Te leszel a szakértője a terminál nyilvántartó rendszerünknek és számítunk Rád az egyéb fejlesztéseink során adatkezelésben, tesztelésben, hibakeresésben is. A Te felelősséged lesz négy ország eszköznyilvántartásának, eszköz életciklusának felügyelete.

A feladataid lesznek:

  • a POS nyilvántartó rendszer legmagasabb szintű felhasználói ismerete, a többi felhasználó támogatása,
  • a POS nyilvántartó rendszerben az eszköz adatbázis naprakészen tartása, az eszköz mozgások felügyelete,
  • eszköz beszerzés és egyéb tömeges mozgatások adminisztratív támogatása, előrejelzés készítés,
  • az operációs terület projektjeinek támogatása a különböző ügyfél és eszköz listák összerendelésével, ad-hoc listák készítésével,
  • az operációs terület által fejlesztett rendszerekben a folyamatok tesztelése, hibakeresés, fejlesztési irányok egyeztetése,
  • adattisztítás projektek támogatása,
  • a pénzügyi, értékesítési, BO terület nyilvántartással kapcsolatos támogatása,
  • rendszeres és ad-hoc riportok készítése.

Amit kérünk Tőled

  • 2-3 éves tárgyi eszköz nyilvántartás tapasztalat, főleg szolgáltatási, pénzügyi vagy számviteli területen,
  • legalább középfokú végzettség,
  • magabiztos, középfokú angol nyelvtudás (folyamatosan használni fogod írásban és szóban is),
  • együttműködő, támogató attitűd,
  • megoldásorientált szemléletmód,
  • előnyt jelent, ha bankkártya elfogadó terminálok eszközkezelésével, szerviz folyamataival, vagy hasonló feladatokkal foglalkoztál már.

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • egy folyamatos fejlődésben lévő cégnél lendületes csapatot,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • egy olyan munkakört, ahol van lehetőséged saját ötleteidet belevinni a munkába,
  • nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • kötetlen munkaidőben dolgozhatsz home office lehetőséggel,
  • próbaidő után a béren felül Cafeteriát, BKK bérlet térítést, egészségbiztosítást és angol oktatást,
  • valamint van egy jégkrémmel teli hűtőnk és minőségi kávénk.

Az iroda könnyen megközelíthető helyen, a Nyugatinál van.

Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy a megfelelő ember a pozícióra és szívesen megismernél bennünket egy állásinterjú keretében, kérlek, küldd el az önéletrajzod és a bruttó bérigényed a jobs@b-payment.hu címre. Kérjük, jelöld meg a pozíciót is, amelyre jelentkezni szeretnél.

Köszönettel:

A B-Payment Zrt. Csapata

Első lépésként töltse ki az adatlapot és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!