Pénzügyi asszisztens munkatárs

Budapesti irodánkban szeretnénk a folyamatosan bővülő csapatunkat erősíteni egy Pénzügyi asszisztens munkatárssal.

Mi, a B-Payment Zrt-nél (az izlandi Borgun képviselete), 2013 óta nyújtunk bankkártyás és online fizetési megoldásokat ügyfeleinknek. Megállás nélkül bővülünk, jelenleg Európa négy országában vagyunk jelen: Magyarországon, Csehországban, Szlovákiában és Horvátországban, és támogatunk több, mint 10.000 ügyfelet. Célunk, hogy Európa leginnovatívabb és legbiztonságosabb fizetési megoldásait tegyük elérhetővé a közép-európai ügyfeleink számára.

Pénzügyi csapatunkba keressük új kollégánkat

Pénzügyi asszisztens

pozícióba. Fő feladatod a bejövő számláink rögzítése, adminisztrációja, a kimenő számlák belső egyeztetése és a nyilvántartásaink rendben tartása lesz. (Egy szenior kollégával fogsz együtt dolgozni.)

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • egy olyan munkakört, ahol van lehetőséged szakmailag fejlődni,
  • a saját ötleteidet megvalósítva,
  • egy lendületes csapatban, egy folyamatos fejlődésben lévő cégnél,
  • nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • figyelünk a munka-magánélet egyensúlyára,
  • kötetlen munkaidőben dolgozhatsz,
  • próbaidő után a béren felül Cafeteriát, BKK bérlet térítést, egészségbiztosítást és angol oktatást,
  • az iroda könnyen megközelíthető helyen, a Nyugatinál van.

Téged keresünk, ha

  • legalább középfokú végzettséged van pénzügyi-számviteli területen,
  • pénzügyi-számviteli adminisztráció területen szereztél már tapasztalatot,
  • jó barátságban vagy az Excel-lel,
  • középfokú angol nyelvtudásod van (használnod is kell majd).

A feladataid lesznek:

  • vevő számlák előkészítése a B-Payment ügyfelei részére,
  • bejövő számlák érkeztetése, rögzítése, kifizetésre előkészítése és jóváhagyásra továbbítása,
  • pénzügyi jellegű kimutatások határidőre való elkészítése,
  • bankkártyás költések nyomon követése, kollégák költségelszámolásainak összeállítása,
  • házipénztár kezelése,
  • egyéb, ad hoc feladatok.

Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy a megfelelő ember a pozícióra és szívesen megismernél bennünket egy állásinterjú keretében, kérlek, küldd el az önéletrajzod és a bruttó bérigényed a jobs@b-payment.hu címre. Kérjük, jelöld meg a pozíciót is, amelyre jelentkezni szeretnél.

Köszönettel:

A B-Payment Zrt. Csapata

Első lépésként töltse ki az adatlapot és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!