Szerződéskvalifikációs munkatárs (KYC specialista)

Budapesti irodánkban szeretnénk a folyamatosan bővülő csapatunkat erősíteni egy profi Szerződéskvalifikációs munkatárssal.

Mi, a B-Payment Zrt-nél (az izlandi Borgun képviselete), 2013 óta nyújtunk bankkártyás és online fizetési megoldásokat ügyfeleinknek. Megállás nélkül bővülünk, jelenleg Európa négy országában vagyunk jelen: Magyarországon, Csehországban, Szlovákiában és Horvátországban, és támogatunk több, mint 10.000 ügyfelet. Célunk, hogy Európa leginnovatívabb és legbiztonságosabb fizetési megoldásait tegyük elérhetővé a közép-európai ügyfeleink számára.

Bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat

pozícióba. A magyarországi Applications Team tagjaként kulcsfontosságú szerepet töltenél be abban, hogy az új ügyfeleink elégedettségét növeljük, hiszen Veled még gyorsabbá válna a megkötendő szerződéskötési folyamat.

A feladataid lesznek:

  • az új ügyfeleink bankkártya elfogadói szerződéseinek, a feltöltött dokumentumoknak tartalmi és formai ellenőrzése,
  • hiánypótlások kezelése,
  • kockázati szempontú ellenőrzés,
  • szerződések feldolgozása, rögzítése az anyavállaltunk és a nemzetközi kártyatársaságok rendszereiben,
  • kapcsolattartás a kártyaelfogadó partner társosztályaival,
  • kapcsolattartás a B-Paymenten belül a különböző területekkel.

Amit kérünk Tőled

  • 2-3 éves banki tapasztalat (főleg AML/KYC területen szerzett),
  • tudd, hogy mi az a KYC (’Know Your Customer’),
  • előnyt jelent: Call Center, Back Office vagy Front Office területen szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség,
  • magabiztos, középfokú angol nyelvtudás (folyamatosan használni fogod írásban és szóban is),
  • nagyfokú monotóniatűrés,
  • megoldásorientált szemléletmód.

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • egy folyamatos fejlődésben lévő cégnél lendületes csapatot,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • próbaidő után a béren felül Cafetériát, BKK bérlet térítést, egészségbiztosítást és angol oktatást,
  • valamint van egy jégkrémmel teli hűtőnk és minőségi kávénk.

Az iroda könnyen megközelíthető helyen, a Nyugatinál van.

Amennyiben úgy érzed, hogy Te vagy a megfelelő ember a pozícióra és szívesen megismernél bennünket egy állásinterjú keretében, kérlek, küldd el az önéletrajzod és a bruttó bérigényed a jobs@b-payment.hu címre. Kérjük, jelöld meg a pozíciót is, amelyre jelentkezni szeretnél.

Köszönettel:

A B-Payment Zrt. Csapata

Első lépésként töltse ki az adatlapot és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!